Kategoria
« »

Dieta i ćwiczenia

Każda dieta, przygotowana dla konkretnej osoby z pewnością przyniesie oczekiwany efekt, o ile skorzystamy z porad specjalistów. Musimy pamiętać, że diety, które znajdujemy w kolorowych czasopismach, nie zawsze mogą być odpowiednie dla naszego organizmu. Może się zdarzyć, że nawet o tym nie wiedząc, mamy niedobór jakiegoś elementu, potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania. Nagle zaczynamy stosować dietę, która jest bardzo uboga w ten właśnie składnik. I zamiast schudnąć, na własne życzenie, fundujemy sobie jeszcze większe spustoszenie w naszym organizmie. Lato to rowery i jachty. Przydatne są fotele masujące, dieta i odchudzanie. One sprawiają dużą radość niejednej osobie. Fotele masujące są drogie, dobra dieta także jest cenna, ale warto ją mieć na co dzień. Nie ma innej opcji niż ta właśnie.Dlatego jeśli dieta, to tylko w porozumieniu z konsultantem dietetycznym, najlepiej lekarzem dietetykiem. Z pewnością przygotuje nam zestaw odpowiednich ćwiczeń, które wzmocnią efekt naszego odchudzania. Większość lekarzy twierdzi, ze doskonałe efekty przynosi codzienne pływanie. Wiem to może być trudne, ale może nie tak bardzo? Może naprawdę, wystarczy odrobinę przeorganizować swój dzień.

Może wystarczy wstać pół godziny wcześniej, zamiast pic rano kolejna kawę, skorzystać z basenu i przepłynąć kilka jego długości. Kiedy będziemy zaczynali odchudzać się w ten sposób, może to być bardzo trudne. Zwłaszcza, jeśli na przykład palimy papierosy. Wtedy przepłynięcie nawet 2-3 długości basenu, będzie dla nas nie lada wyczynem. Ale zapewniam, ze wystarczy nam miesiąc, a poczujemy się lepiej, przepłyniemy nie 3 długości, a 8. Rano będziemy wstawali z większą siłą, a poranny trening na basenie sprawi, ze przez cały dzień będziemy czuli się o wiele lepiej. Wraz z treningami warto zastosować regularne pory żywienia, to naprawdę  nie musi być trudne. Wystarczy przyzwyczaić do tego organizm, a po kilku dniach sam będzie domagał się jedzenia o konkretnych godzinach. I koniecznie, pod żadnym pozorem nie jedz przed snem To najgorsze, co możesz zrobić dla swojej wagi. Jeśli jesteś głodny po godzinie 19.00, zjedz jakieś warzywo, na przykład surowa marchew. Pierwsze dni, mogą być trudne, zwłaszcza jeśli lubiłeś podjadać w nocy.

Bardzo dużo osób odwleka decyzję o udaniu się do specjalisty uważają, iż poradzą sobie sami. Jednak jest to dużym błędem, gdyż z reguły w trudnych chwilach potrzebujemy mieć kogoś przy sobie, a jeżeli nie otrzymujemy odpowiedniej dawki troski od swoich najbliższych to warto pomyśleć o udaniu się po pomoc do kogoś innego – tak opisuję […]