Dolegliwości
Choroby mają to do siebie, że nasz organizm przez nie będzie miał jakieś dolegliwości. To właśnie one pozwalają na to, aby zdiagnozować jakąś chorobę. Jest to naprawdę mimo wszystko bardzo dobre. Tylko to właśnie te wszystkie objawy czasem nie dają nam normalnie funkcjonować. W chorobach najgorsze jest to, że czasem cierpimy przez ich objawy. Są także choroby, które nie będą dawały o sobie znać. Wtedy naprawdę ciężko je wykryć. Ale jednak pomimo wszystko nie można sobie na takie coś pozwolić. Trzeba walczyć i naprawdę to w tym wszystkim będzie najważniejsze. Dolegliwości możemy traktować jako to, że organizm się broni. Że mówi o tym, że coś jest nie tak. Dolegliwości także nie można ignorować. Są one po prostu po to, abyśmy mogli się przekonać o tym, że trzeba zacząć działać. Działanie jest tutaj naprawdę bardzo potrzebne. Można się spokojnie nad tym wszystkim zastanowić. Trzeba też po prostu zacząć to wszystko rozumieć. Wiele możemy i całkiem sporo będzie jakiś naszych opcji. Zacznijmy dbać o to wszystko, ponieważ zdrowie jest tylko jedno.
Ta mnogość podziałów i mnogość praktycznych możliwości kwalifikowania każdego chorego do bardzo różnych grup, a także możliwość zakwalifikowania jednego i tego samego chorego do wielu grup jednocześnie stwarza znaczne utrudnienie. Dlatego wydaje się, że o właściwym postępowaniu będzie decydowała przede wszystkim inteligencja lekarza, który ‚powinien umieć rozpoznać zespół depresyjny, nawet jeśli będzie to depresja typu […]