Kategoria
« »

Bajeczne zęby

Marzeniem wielu dbających o zdrową i szczupłą sylwetkę dziewcząt jest zrobienie w przyszłości kariery w tak prestiżowej branży jak modeling. Takie dziewczęta powinny jednak zdawać sobie sprawę z tego, że droga do odniesienia sukcesu w tego rodzaju profesji nie jest wcale łatwa i wymaga wielu trudnych wyrzeczeń oraz poświęceń. Konieczne jest nie tylko stosowanie właściwej, bogatej w witaminy i sole mineralne diety, a więc przy tym rezygnacja z wszelkich wysokokalorycznych produktów, jak również dbanie o dobry wygląd swojego uzębienia.

Modelka prezentując na wybiegu najlepszej jakości ubrania powinna potrafić oczarować swoim uśmiechem zgromadzoną publiczność. Kolejną koniecznością potrzebną do utrzymania swojego uzębienia w czystej postaci jest więc rzucenie takiego nałogu jak palenie papierosów. Na powstające na szkliwach czarny, lub szary osad oraz rozmaite przebarwienia zębów ma wpływ również picie takich napojów jak coca cola, lub nawet kawa.

Innym zagadnieniem jest zasypianie w czasie wykonywania czynności. Do częstych obiektywnych objawów, subiektywnie nie odczuwanych jako przykre, należy zasypianie chorego, np. w czasie oglądania programu telewizyjnego czy czytania książki. Senność ta jest przede wszystkim spowodowana wzmożoną męczliwością chorego. Popęd stadny jest najczęściej podwyższony. Chory na ogół nie lubi przebywać w samotności. Dużą radość i przyjemność […]